Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Babice

Babice, małopolskie

  • 1 175 000 zł
  • 199 m²
  • 5 904,52 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Halska

Skontaktuj się

Dom Babice

Babice, małopolskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

1 175 000 zł

199 m²

5 904,52 zł/m²

Dom Babice

Zaktualizowane: 6 maja 2026

1 175 000 zł 199 m² 5 904,52 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 541 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2004

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 541 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2004

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 175 000 zł (5 904,52 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 199 m² (124 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2004
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 1 541 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: węglowe, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości HALSKA, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BNH-DS-2399

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KOMFORTOWY I PRZESTRZENNY DOM W BABICACH KOŁO OŚWIĘCIMIA

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Babic, zaledwie kilka minut od Oświęcimia.
To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni oraz wysokiego standardu życia w otoczeniu natury.

Dom o powierzchni użytkowej ok. 124m² usytuowany jest na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1541m² . (...)

Agent

Ewelina Halska

503 123...

503 123 369

505 036 489

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.